İçindekiler

İnstagram Da Not Paylaşma Nedir? İnstagram Not Paylaşma Özelliği Instagram’ın en yeni özelliği, DM kutusundaki notlar bölümüdür. İnstagram da not paylaşma Nasıl kullanılır? Instagram’daki not özelliği nedir? Instagram’da durum nasıl güncellenir?

İnstagram Da Not Paylaşma Nedir? Not Paylaşma Özelliği

İnstagram da Notlar Özelliği Nedir?

Notlar özelliğini kullanmak için Instagram uygulamasını güncellemelisiniz. Ardından güncellemeden sonra uygulamayı akıllı telefonda açın. “Notunuz” seçeneğini bulmak için DM bölümünü kontrol edin. Seçeneğe ve “Düşüncelerinizi paylaşın” seçeneğine dokunun. …’ Yakın arkadaşlarınızı veya takip ettiğiniz kişileri seçerek notlarınızı paylaşabilirsiniz. Notlarınızı göndermek için “Paylaş”a dokunun.

Bu yeni özellikte notlarınızı yalnızca arkadaşlarınız görebilir.

İnstagram da Notlar Özelliği Nasıl Kullanılır?

Instagram’ın DM kutusuna giriş yapan kullanıcılar yeni bir özellik keşfetti. Notlar adı verilen bu bölüm, kullanıcıların mesajlarla ilgili not bırakmasını sağlar. Bu yeni özellik ile takipçileriniz bıraktıkları notları görebilir. Instagram’ın yeni özelliği MSN paylaşım durumu denilince ilk akla gelenler. o WhatsApp profillerine eklenen “Hakkında” gönderileri getiriyor. Ancak Instagram’ın not işlevi, gönderinin 24 saat içinde yayınlanmasına izin veriyor

Instagram’a eklenecek notlar 60 karakteri geçemez. Aynı zamanda yeni bir not yazarken önceki not otomatik olarak silinir. Instagram’ın Android ve iOS uygulamalarında görülen notlar özelliği olan bu yeni özellik, sınırlı bir süre için hala kullanılabilir durumdadır. 

 

Kategori
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir