İnstagram Son Görülme Bugün Aktif Ne Demek? Maalesef Instagram düzgün çalışmasa da, kullanıcıların uygulamaya en son ne zaman giriş yaptığını görmemizi sağlayan son görülme özelliği bazen istediğimizde görünmüyor, ancak yapılan son değişiklikler de bu sorunu çözebilir.

Karşı tarafın son görülmesi kapalı olabilit. Son görülme ayarı kapalı olabilir. İnternet bağlantınızla ilgili bir sorun olabilir. Kişi çevrimiçi (bu durumda aktif görünmelidir). “Son Görülme” özelliği devre dışıysa, etkinleştirmek sorunun çözülmesine yardımcı olacaktır.

Birden fazla hesapta denenmesi gerekebilir. Bazen kişi sizi engellediyse ve bu durumlar meydana geldiğinde bazen kişinin hesabında değişiklikler yapılamaz. Test edilen cihaz dışındaki bazı cihazlarla test etmenizi öneririz.

Kullanmakta olduğunuz telefonun gizlilik seçeneklerini inceleyin. Uygulamanın arka planda çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Örneğin iPhone’daki ayarlardan Instagram’a dokunulur… Uygulama ayarlarında “Gizlilik” / “hareket durumu” aktif hale getirilir. Hesap gizliyse açılır (aynı yerde)

Engellenmişse devre dışı bırakın ve deneyin. Gizlilik bölümündeki “Kısıtlı hesaplar”. “Yardım” / Uygulama ayarları aracılığıyla bir sorun bildirin.

İnstagram Da Son Görülme Nasıl Açılır?

Fikrinizi değiştirdiniz ve Instagram Son Görülme özelliğini açmak istiyorsunuz. Peki Instagram son görülmeyi nasıl açarım? İşte son görülen Instagram’ı açmak için 6 adım:

  1. Instagram uygulamasını açın.
  2. Profil simgesine dokunun.
  3. Sağ üstte menüye (üçlü çizgi) ardından Ayarlar’a dokunun.
  4. Gizlilik’e dokunun.
  5. Rehberler bölümünün altında Hareket Durumu’nu göreceksiniz.
  6. Hareket Durumunu Göster’i açık konuma getirin. Sorun Çözülecektir.

 

Kategori