İnstagram Hesabımda Müzik Kullanılamıyor Sorunu Ve Çözümü oldukça basit. İnstagram Müzik özelliğini arkadaş çevrenizin, özellikle de yurtdışındaki çevrenizdekilerin hikayelerinde görmüş olabilirsiniz. İnstagram müzik severler sorunlarınızı burada çözüyoruz. Bu hatayı alıyorsanız merak etmeyin bir göz atalım. Adım adım İnstagram müziği ile ilgili tüm hataları ayıklayın. Bu özelliği herkesten önce deneyin. Bu hikayeleri açtığımızda genellikle şu cümle ile karşılaşıyoruz: “Bölgenizdeki İnstagram müzik özelliği kullanılmıyor.” veya “İnstagram Müzik bölgenizde mevcut değil.” İnstagram Müzik uygulamasını merak ediyorsanız nasıl kullanılacağını anlattım. Bölgenizde bulunmayan İnstagram müzik sorununu ve çözümünü adım adım anlatıyoruz. İnstagram müzik özelliğini kolayca kullanabilir, dinlediğiniz müzikleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İnstagram müzik özelliği sayesinde hikayelerinizde paylaştığınız görsellere ve videolara müzik bile ekleyebilir ve paylaşmadan önce o müziği dinleyebilirsiniz.

Instagram Müzik Ekleme Sorunu

Yeni güncellemeyle birlikte Instagram müzik özelliği Türkiye’de yaygınlaştırılacak. Bir kez tanımlandığında, birçok kişinin dikkatini çeken işlev popülerlik kazanmıştır. Yani hikayenize bir fotoğraf veya video ekliyoruz ve burada müzik ikonunu seçerek gülümseyen bir ifade ile kare çıkartmaya tıklıyoruz. Müzik listesinden istediğimiz müziklerden birini seçiyoruz, yine de şarkıları türlere göre filtreleyebilirsiniz veya popüler müzik arasından seçim yapın

Dilediğiniz şarkıyı paylaşmadan önce dinleyebilir, hatta şarkının beğendiğiniz kısmını paylaşabilirsiniz. Instagram hesabınızda bu özelliği göremiyorsanız, uygulama güncellemelerini kontrol etmenizi öneririz.

Kategori