İnstagram hesabım çalındı

İçindekiler

İnstagram Hesabım Kapatıldı Tekrar Giriş Sağlanır Mı? sorunu ile karşı karşıya kalan kullanıcılar çok tedirgin oluyor ve can sıkıcı bir durum yaşıyor. Bazen bu tür durumlar kullanıcıların bilgisi olmadan gerçekleşir, bazen kullanıcılar böyle bir sonuç beklemezler.

Bu gibi durumlarda hesapların tekrar alına bilmesi elbette mümkündür. Sadece ilerlemeler bilinçli bir şekilde devam etmelidir en önemli husus burada tamamen budur. Bunun için izlenmesi gereken birkaç yol vardır.

İnstagram Hesabım Kapatıldı – İnstagram Kapanan Hesabı Açma

Aşağıda İnstagram hesabının kapalı olduğunu söyleyen kullanıcıların hesaplarını tekrar açabilme şansı verilmiştir.

* Kullanıcı önce İnstagram uygulamasına giriş sağlar.

* Giriş sağlandıktan sonra İnstagram hesabınızın kapatıldığına dair bir bildirim alacaksınız.

* Kısa mesaj alan kullanıcılara “bir sorununuz varsa bize bildirin” seçeneği sunulur.

* İşte kapalı hesabı kurtarmanıza yardımcı olabilecek bir form. Yukarıda açıklandığı gibi, bu formda doldurulacak parçalar en doğru şekilde doldurulur.Bunun için bize danışa bilirsiniz.

* Form doldurulup doğrulandıktan sonra “Gönder” butonuna tıklayarak İnstagram uygulamasına gönderilecektir.

* Ardından İnstagram, kullanıcıların e-posta adreslerine bir kod gönderir. Bu kod ile gelen mail cevaplandırılacaktır.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra İnstagram kullanıcılara en fazla bir hafta içinde geri dönüş verecektir. Bu geri dönüş olumlu veya olumsuz olabilir. Olumlu geri bildirim almak için formu doğru doldurmanız ve İnstagram tarafından gönderilen kodu kesinlikle doğru bir şekilde yazmanız gerekir.

İnstagram Hesap Silme

İnstagram, hesabı kapatılmış bir kullanıcı hesabını geri yüklemeye çalışırken kesinlikle hata yapmamalıdır. Bu işlemlerdeki bir hata, hesabını geri almasını engelleyebilir.

İnstagram hesabını silmek isteyen kullanıcıların çoğu uygulamayı kullanarak çok zaman harcıyor ve bu nedenle sosyal hayatlarında sorun yaşayanlar oluyor.

İnstagram hesabını silme satış, fenomen gibi taleplerle İnstagram uygulamasına giren kişilerden bazıları takipçi sayısını arttıramadıkları için hesaplarını silmek isteyenlerdir.

İnstagram takipçi sayısını arttıramadığından hesabını silmek isteyen kullanıcılarımızın hesabını silmelerini kesinlikle önermiyoruz. İnstagram Hesabım Kapatıldı ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Kategori
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir