İnstagram hesabım kapatıldı

İnstagram hesabım kapatıldı nasıl itiraz ederim? son dönemde en fazla karşılaşılan problemlerden biri. Tabi ki bu tip sorunların bir çözümü var. İnstagram hesabım kapatıldı, ne yaparsak yapalım, instagram hesabımızın neden kapalı ya da donmuş olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Ardından, hesabınızın neden kapatıldığını anlarsanız, İnstagram hesabınıza itiraz edebilir ve yeniden açabilirsiniz.

İnstagram hesabım kapatıldı sorunun tam olarak neden kapatıldığını tesbit edebilmekte çok kolay değildir. Bazı zamanlar bu şikayetler ile bize ulaşan müşterilerimiz hiç farkında olmadan yaptıkları bazı ufak detaylar sonucu bu tip sorunlar ile karşılaşa biliyorlar.

Neyse ki bu sorunlar ile karşılaştığınız zaman bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sizi bu sorunlar ile baş başa bırakmıyor. Bu sorunu çözmekte ilerlenecek her adımda sizlerin yanında oluyor ve sizlere her anlamda destekte bulunuyoruz.

İnstagram hesabım kapatıldı

İnstagram Hesabım Kapatıldı

İnstagram hesabım kapatıldı sorunlarının çoğunu şimdiye kadar bize ulaşan müşterilerimizde büyük nedenler yok ise kesinlikle müşterilerimize tekrar kazandırmayı başardık. İnstagram şu ana kadar en çok kullanıcıya sahip olan Dünyanın en büyük platformu olan mobil uygulamasıdır.

Gerçek olmayan kullanıcıların hesap açmasını engellemek için instagram algoritması, gerçek kişilerin hesaplarını da sık karşılaşılan hatalarla kapatabilir. İnstagram hesabım kapatıldı topluluk kurallarının ihlali sebebiyle olabilir. İnstagram hesabı kapatılabildiğinden, İnstagram hesaplarının neden kapatıldığı sorusuna birkaç farklı cevap var.

İptal ederseniz, ekranı kapatın, fakat bir çözüm bulamıyorsunuz. Daha fazla bilgiye tıklarsanız, hesabınızın neden kapatıldığı hakkında bilgi alırsınız. Sizin alacağınız bu bilgileri bize iletmeniz doğrultusunda sizlere gerçek bir hizmet sunarak hesabınıza tekrar ulaşmanızı sağlamımız daha kolay olacaktır.

Diğer hesapları taklit ettiğiniz için İnstagram hesabı da kapatılabilir. Bunu kanıtlamak zor olabilir. Çünkü İnstagram’da pek çok kişi, başkaları tarafından taklit edilmemesine rağmen hesaplarının kapatıldığını gördü. Sahte hesaplar İnstagram’a yapılan bir şikayetle kapatılır.

Kategori