Kapatılmış İnstagram Hesapları

Kapatılmış İnstagram hesapları şikayetleriniz varsa sizde doğru yere geldiniz demektir. En popüler şekilde kullanımda olan uygulama İnstagram kullanıyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Bu uygulamayı kullanırken bazı noktalara dikkat edilmez ise İnstagram hesabım kapatıldı ile ilgili sorunlarınız her an olabilir.

İnstagram uygulaması bazı zamanlarda kullanıcı hesaplarını ve paylaşımları kontrol eder. Ne yazık ki, bu zamanlarda yaptığınız bazı hatalar doğrulanır ise instagram hesabım kapatıldı sorunu ile karşılaşmanız mümkündür. Bu, uzun süre çaba harcayacağınız ve emekler ile güzelleştirmek istediğiniz popülerlik sahibi yaptığınız hesabınızın kapatılması gerçeğine yol açacaktır.

Kapatılmış İnstagram Hesapları

Kapatılmış instagram hesapları için çoğumuz Google arama motorunu kullanarak araştırmalara giriyorsunuz.  Ancak bilmeniz gerekir ki ulaşacağınız bilgiler güncel olmaya bilir 2022 yılına ait bilgiler olmaya bilir. Bu neden ile araştırmalar önemlidir doğruluğunu da ulaştığımız kaynaklar için teyit etmek önemli bir konudur.

Uygulama sizlere hesabınızın kapatılacağını belirten bir mesaj veya e-posta göndermiş ise bura işler gerçek anlamda ciddileşti demektir. E-posta adreslerinizi düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Hesabınız kapatılmış ise, bunun ile alakalı olarak kesinlik ile bir e-posta almış olmanız gerekir.

Kapalı instagram hesaplarınızı almak istiyorsanız bunun için karşınıza çıkan formu özenle ve gerektiği şekilde doldurmanız gerekmekte bunun için alanında uzman kişilerden alacağınız destek sizin için çok daha faydalı olacaktır.

İnstagram yöneticilerine karşı güzel bir form doldurulması her zaman bir artı olarak bizleri karşılar. İnstagram hesabınızın silindiğini söylüyorsanız, bu noktalara şartlar değişecektir. Hesabınız geçici olarak kapatılmışsa, formda size aşağıdaki sorular sorulacaktır:

  • Kullanılmakta olan hesap bir şirkete, hizmete veya kişiye atıfta bulunuyor mu?
  • Soyadınızı ve adınızı Kimlik bilgileriniz ile uyumlu olarak yazmalısınız.
  • İnstagram kullanıcı adınız eksiksiz olarak doğru olması gerekmektedir.
  • E-posta adresinizi doğru ve ulaşabileceğiniz bir adres olarak girmelisiniz.
  • Nerede olduğunu belirtmelisiniz. (Ülke-İl-ilçe vb.)

Bu gibi durumlarda konu ile alakalı tecrübeleriniz yok ise kesinlikle uzman destekler almanızı öneriyoruz. Bu ilerlemelerde yapılacak işlemlerde gerçekleşen hatalar asla geri dönüşü olmayan çıkmazlara sokabilir. Bu nedenden dolayı sizlere uzman destekler önermekteyiz. Pektaş Medya kapatılmış instagram hesapları açılma süreçinde her zaman sizin en hızlı ve güvenilir şekilde ilerlemeniz için destekçiniz olacaktır.

Kategori
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir