İçindekiler

Instagram Profesyonel Hesaba Geçiş Yapamıyorum Sorunu

Instagram profesyonel hesaba geçiş yapamıyorum diyenler için paylaşacağımız bu yazı dizisinde detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bilgi ve hizmet almak için aşağıda paylaştığımız Whatsapp iletişim numarası üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz. Öncelikle Instagram profesyonel hesap, işletmeler için kolayca ürün reklamı yapılabilen hesaplardır. Bu hesap sayesinde gelişmiş analizleri kullanmaya başlayan bireyler ayrıca farklı istatistiklere de ulaşabilmektedir. Üstelik işletmeyle etkileşim kurulup kurulmadığı da bu hesap üzerinden kontrol edilebilir.

WHATSAPP İLETİŞİM: 0541 379 39 68

İşletmeler için kullanılan profesyonel hesaplarda yapılabilen işlemler sırasıyla;

 • Reklam hazırlama
 • Hazırlanan reklamları yayınlama
 • Geniş istatistiksel verilere ulaşma
 • İletişim için buton ekleme
 • Yol tarifi için harita konumlandırması
 • Hikaye paylaşımlarına link ekleme şeklinde sıralanabilir.

Instagram Profesyonel Hesaba Nasıl Geçilir?

Instagram profesyonel hesaba geçiş yapamıyorum diyenler öncelikle profil resmine tıklamalı ve ardından ‘çizgili’ alana girmelidir. Daha sonra uygulama ayarları açılmalı ve ‘hesap’ sayfasına ulaşılmalıdır. Burada ‘profesyonel hesaba geçiş yap’ butonuna tıklayarak yönlendirmelere göre hareket edilir.

Instagram Profesyonel Hesaba Geçemiyorum

Instagram’da profesyonel hesaba geçiş yapılamamasının nedenleri;

 • Güvenlik sorunları
 • Uygulamada devam eden çalışmalar
 • Uygulamadaki günlük hatalar
 • Sürekli işlem yapılması nedeniyle geçici kısıtlamalar
 • Profilde eksik bilgilerin yer alması
 • Olağan dışı sorunlar şeklindedir.

Instagram profesyonel hesaba geçiş yapamıyorum diyenler aslında yukarıdaki sorunları öncelikle ortadan kaldırmalıdır. Bu süreçte Whatsapp iletişim hattımıza ulaşarak gerekli desteği alabilirsiniz.

Farklı meslek dallarıyla ilgilenen kullanıcılar çoğu zaman sosyal medya hesaplarını aktif tutmak ister. Bu durumda profesyonel hesaba geçiş yaparak daha büyük kitlelere ulaşmayı amaçlarlar. Ayrıca çok sayıda istatistik ve analize ulaşabilen profesyonel hesap sahipleri, ürün reklamlarını daha kolay bir şekilde tamamlayabilir. Profesyonel hesaplarda da reklam hazırlayabilir ve rahatlıkla yayınlayabilirsiniz. Asıl önemli olan durum reklam kurallarına dikkat etmek ve kural ihlali yapmamaktır. Yukarıda paylaşılan bilgilere rağmen hala Instagram profesyonel hesaba geçiş yapamıyorum diyenler muhtemelen bir güvenlik sorunuyla karşılaşmış olabilir. Ya da aynı anda ve sürekli olarak işlem yapıldığında hesap kısıtlaması yaşanabilir.

Instagram Profesyonel Hesap Ücretli mi?

Bu platformda profesyonel hesaba geçiş yapmak ücretsizdir. Talep eden her kullanıcı profesyonel hesap açarak reklam yayınlamaya başlayabilir. Ayrıca günün herhangi bir saatinde kişisel hesaba geçiş yapılabilir.

Instagram Profesyonel Hesap Gizlenir mi?

Instagram’da açacağınız profesyonel hesaplar gizlenemez. Çünkü kural gereği, Instagram’da içerik üretici ya da işletme hesabı olabilen profesyonel hesapların gizliliği söz konusu olamaz.

Instagram Profesyonel Hesap Ne İşe Yarar?

Standart profillerden farklı olarak profesyonel hesaplara sahip olan kullanıcılar, takipçileriyle çok daha hızlı bir etkileşim içinde olabilir. Ayrıca istatistiksel verilere anında ulaşabilen bu kullanıcılar çok sayıda analiz yöntemiyle hesaplarını kontrol edebilir.

Profesyonel hesaba geçiş yapamayanlar vakit kaybetmeden @is.pektas Instagram adresinden bize ulaşabilir. Sadece bu hesaplarla ilgili değil, reklam kısıtlama, reklam hesabının kapanması ve benzeri sorunlar için de destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir