İnstagram taklitten kapanan hesabı açma nasıl oluyor? Kapanmış olan bir hesabın yeniden açılması mümkün mü? Hesabınızın kapanması halinde sıkça sorulan instagram hesabımı nasıl açarım sorusu geliyor. Sizin için tüm bu sorulara yanıt vererek, en hızlı şekilde hesabınıza erişimi sağlıyoruz. Dilerseniz hemen siz de bu yöntemleri aşama aşama uygulayarak hesabınızı açabilirsiniz.

Kapanan instagram hesabını açma 2022 yöntemleri, hemen sizin taklit sorunu ile karı karşıya kalmanızdan dolayı kapanacak hesap sorununu çözer. Bunun için yapmanız gereken, önerilerimize göre hareket etmek. Sosyal medya platformu olan instagramın belli kuralları olduğundan usulsüz durumlarda kapanma olabiliyor. Peki, instagram kapanan instagram hesabı nasıl açılır? İşte yanıtı…

İnstagram Taklitten Kapanan Hesap Açma

İnstagram Taklit Kapanan Hesap

İlk olarak kapanan instagram hesabını açma 2021 kapsamında size sunulan önerilere geçmeden önce, böyle bir sorunla karşılaşmamanız için önerilerimizi sunuyoruz. Hesabınızı koruma altına almanız halinde, çok daha hızlı çözüm bulacaksınız. Takipçi sayısının kat kat fazlasına sahip olan hesapları gördükçe siz de satın almak isteyerek, hesabınızın kapatılmasına neden olabilirsiniz. Ancak doğru bir yöntem ile kapanma gibi bir sorunun önüne geçebilirsiniz.

Taklit hesabı oluşturma;

Sizin takipçi sayınızdan daha fazla takipçi sayılı olan bir hesabı satın alarak, ardından sizin görselleriniz ile bir güncelleme yaparak instagram taklit hesabı oluşturma mümkün oluyor. Bunun sonucunda ise sizin için önemli olan, mutlaka hesabın korunması oluyor. Yapılan işlem her ne kadar basit gibi görünse de genel olarak büyük bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Kapatılması durumunda da yeniden açılması gündeme geliyor.

Kapanan Hesap İçin İnstagram Başvurusu

İnstagram hesabınızın kapanması halinde yapmanız gereken kapanan instagram hesabı için başvuru oluyor. Direkt olarak sosyal medya kanalına yapılıyor. En kısa süre içinde saldırılardan korunmak için instagrama başvurmanız gerekiyor.

  • İlk olarak profilinizi sık sık güncellenmeniz önerilir.
  • Kendinize ait olan fotoğrafların paylaşımı ile bu duruma engel olabilirsiniz.
  • Dilerseniz video eklemeleri yapabilirsiniz.
  • Fan sayfası ya da işletme profiliniz varsa, işletme bölümünden mutlaka fan sayfası ya da işletme seçeneğini belirlemelisiniz.
  • Hesabınızı gizli kullanmanız bu saldırılardan sizi korumayacaktır.

Taklitten kapanan instagram hesabının açılması noktasında yapılması gerekenler bellidir. Sosyal medyanın geri alınması için belirlenen başvuru sürecinin tamamlanması önemlidir. Hemen ardından da direkt olarak hesabınız ele geçirilmiş olacak ve sizin kullanmanız sağlanacaktır.

İnstagram Hesap Kapandı

Güvenlik var  mı, instagram güvenli mi gibi sorular sıkça sorulur. Güvenlik kapsamında platform, destek sayfasını oluşturmuştur. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda direkt olarak bu destek sayfası üzerinden yardımcı olunacaktır.

  • Karşınıza çıkan adımları bu sayfada tek tek tamamlamanız gerekecek.
  • Uygun olan bölümlerin aynı zamanda doldurulması gerekiyor. E-posta yazan yere aktif mail adresinizi yazmanız önemlidir. Çünkü direkt olarak platform üzerinden buraya mesaj geleceksiniz.
  • Sizden istenen beyaz bir kağıda adınızı yazmanız olacak. Kullanıcı isminiz de dahil olmak üzere kağıda yazacaksınız.
  • Ardından kendi fotoğrafınızı bu kağıdı tutarak çekmeniz isteniyor.

Verilen aşamaları tamamladığınızda aşama aşama kapatılan instagram hesabını geri alma işlemi de tamamlanmış olacak. Bunu göz önünde bulundurarak hemen siz de böyle bir sorun yaşamanız durumunda çözümünü sağlayabilirsiniz.

İnstagramı Geri Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sosyal medya platformunda hesabınızı geri almak için dikkat etmeniz gerekenler arasında fotoğraf çekimi sırasında arkanın beyaz olması var. Beyaz ve boş bir görüntü olması hesabın geri alınmasını kolaylaştırır. Taklitten kapanan hesabı açma 2022 bilgileri ile siz de hemen hesabınızı geri alabilirsiniz.

Bunlarıda Ziyaret Edebilirsiniz.

https://www.pektasmedya.com/instagram-hesabim-calindi-sorunu/

https://www.pektasmedya.com/instagram-hesabim-kapatildi-sorunu-2/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir